نتایج جستجو برای عبارت :

این حال و روزِ قصه‌های عاشقانه‌ی امروز است

امروز را ۵ نفری رفتیم؛ سین، رِ، میم، زِ، و خودم.
رفتیم نشستیم روی کوه های مشرف بِ شهرِ غبار گرفته یمان.
در جوارِ پنج تن از شاهدانِ پاکِ زمین،
روزِ اولِ اجتماع مان بود،
شروعِ قرارِ درماندگیِ دستِ جمعی مان!
چهار شنبه ها می باید می رفتیم اما این هفته استثناعن سه شنبه را بِ سوگ نشستیم،
از قرارمان بِ این ور قلبم فشرده شده است و روحم سنگینی می کند!
نور از چشم هایم رفته؛ انگار کِ غروبِ یخ زده ی جمعه باشد .
امروز خودش نیامد !
دیشب را تا بامداد بیدار بو
امروز دومینمان بود
ریزشِ نزدیک بِ حداکثری داشتیم؛ فقط من ماندم و رِ
بالا و پائین ولنجک را گز کردیم چون هوا برای رفتن بِ وعده گاهِ روزِ اول بیش از حد آلوده بود.
دستِ آخر هم بعد از پشت در های مسجدِ بزرگِ منطقه ماندن راهمان را کشیدیم و رفتیم کنجِ یکی از پارک های بزرگِ حوالی
خودش را بِ ظاهر ندیدیم، اما نمیتوانست خیلی دور باشد...
در ازدحام، گویی احتمالِ بِ سرِ قرار آمدنش بیشتر است!
چیزی کِ مهم است این است کِ وقتی میگوییم هر فلان روز، فلان ساعت، فلان
کی میدونه آدما باید چند بار دلتنگ یه چیز بشن تا فراموش کنن؟
به اندازه کلِ دونه های اناری که جلوم بود غصه خوردم ، و چقدر بد شد امروز که اینجوری تموم شد...!
از شنبه منتظرِ امروز بودم ، ولی بدترین روزِ هفته شد...!و کاش یکم شرایط فرق داشت...! یکم...!
12/11/1397
17:41

پ ن: دلم واسه کافه ی امیر لک زده، همون کافه ی روبروی دانشگاهِ آزاد. به خونمون و دانشگاهمون (دولتی) نیز نزدیک بود و دنج و تاریک. هوا هم که همیشه سرد...
پ ن 2: یه لحظه عمیقاً یاد روزِ آخر افتادم و دلم تنگ شد :) برای زندگیِ اونجا.
امروز 25 تیرماه سال 1398 است سه ماه از ارتباط دوباره من و حمید میگذرد ولی انگار این بار با تمامی دفعه های قبل متفاوت است . قبلها فقط در حد سلامی و حال و احوالی ولی حالا  بعد 17 سال حرفهای من و حمید بوی عشق میدهد. بوی نزدیکی بوی اغوش گرم با هم بودن . چقدر این حس و بودن در کنارش را میخواهم . منی که انتهای خط زندگی رسیده بودم حالا با بودن و نفس های حمید زندگی میکنم . حالا با این امید از خواب برمیخیزم که با او باشم برای او باشم مال او باشم . و امروز بلاخره بع
روز آخر که نمی‌دانستیم روز آخر است به بچه‌ها گفتم نمی‌دانم چرا به دلم افتاده باید تند تند درس‌های فارسی را جلو ببریم. بچهها خندیدند و گفتند ما از زودتر تمام شدن همه درس‌ها استقبال می‌کنیم.
روز آخر که نمی‌دانستیم روز آخر است، بعد از مدرسه رفتم حرم، دلم می‌خواست فلافل بخرم، به رفقایم که زنگ زدم گفتند ما ناهار داریم، فلافل نخر.
به حرم که رسیدم، دور ضریح خلوت بود اما نمی‌دانم چرا با خودم گفتم از دور سلام بدهم بهتر است. _فکر می‌کنم این دو واق
جدید ترین عکس عاشقانه با متن 2020

آلبومی از عکس عاشقانه نوشته های زیبا ، عاشقانه و خاص برای تبریک تولد به اسم کاوه تهیه کنیم که ، در روز تولد کاوه به او یک هدیه ی مجازی فوق العاده تقدیم کنید.در این مطلب از سایت پروفایل پیکچر ، مجموعه ای بسیار زیبا از عکس نوشته و عکس پروفایل کاوه تولدت مبارک همراه با جملات تبریک تولد برای شما عزیزان آماده کرده ایم . امیدواریم لذت ببرید. با ما همراه باشید.

امروز تولد توست و بهترین زمانی که خدا میخواست مرا با هدی
عاشقانه ترین عاشقانه های جهان
در برابر قلبم کم میاورند
وقتی که پای "تو" در میان است
.
بشنو!
فریاد عاشقانه ی قلبم را
دستهایم را که میگیری
نگاهم که میکنی
مشتاقانه تر از ثانیه ها...
عشق در وجودم میتپد
آوای بودنت، عاشقانه های جهان را میرقصاند
جهان در برق چشمانم میلرزد
و آغوشت تو گرم میکند تنم را...
با آرامشی از جنس بهشت... :)
.
آغوش تو آرامشی از جنس بهشت است
آرامشت از جنس "تو" در آینه ی "من"
خالیست جهان بی تو و عشقت شهِ قلبم!
بر بوم جهان با تو خوشست عشق کشید
پست عاشقانه

سرم را روی شانه ات بگذار
تا همه بدانند همه چیز زیر سر من است
...........
دوباره فال حافظ میگیرم ///دوباره توی فالمی
همیشه در خیالتم /// اگرچه بی خیالمی
............
تو بزرگترین آرزوی منی حتی اگر برآورده شوی باز هم تورا آرزو میکنم
............

کاش لغت نامه میدانست
دلتنگی
اشک
فاصله و بغض
تعریفش دو حرف است : تو
.....
برای دیدن پست عاشقانه و متن عاشقانه بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید

پست عاشقانه سری اول

امروز برای شما دوستان و همراهان سایت تفریحی چفچفک 50 عکس پس زمینه عاشقانه جدید دختر و پسر با هم، دو نفره، عاشقانه، جذاب قرار دادم که هم برای موبایل هم کامپیوتر میشه استفاده کرد و لطفا نظرتون رو راجب این عکس ها بهم بگید
ادامه مطلب
هر روزی که در آن موقعیّتی وجود داشته باشد که انسان بتواند به صفای نفسِ خود، به نورانیّتِ دلِ خود بپردازد، آن روز، روزِ مغتنم و روزِ عید است. ما برای آبادیِ دنیا همه‌ی تلاشمان را باید به کار ببریم و در این تردیدی نیست امّا برای آبادیِ دل هم باید تلاش کنیم؛ دلمان را باید آباد کنیم. با دلِ آباد است که می‌توان دنیای خوب آفرید؛ دل اگر آباد نبود، دل اگر چرکین بود، دل اگر سیاه و گنهکار بود، تکنولوژی را ممکن است جلو ببرد، و فنّاوری به وضعی که امروز ر
تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن آرشیو عکس پروفایل لاکچری و خاص, زیباترین و خاص ترین عکس پروفایل دونفره گالری عکس پروفایل فانتری بدون متن, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس عاشقانه خفن غمگین متن های عاشقانه بسیار زیبا, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس لاکچری غمگین متفاوت تر و به روز تر از همه جا تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن

ادامه مطلب
شعر،قافیه نمیخواهد!سطر به سطر، آغوشم را ردیف کردم! تو فقط بیا... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  انتظارزیباترین نقاشی دنیاستوقتی حاصل تصویرشتو باشی ... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه---- تورا از وقــــــــــــتی که به قــــنوت نمازم پیوستی خالصانه دوستت دارم ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  من از تمام دنیـــا ...فقط آن دایـــره ی مشکے چشمـــان تـــو را میخواهم ..،وقتے که در شفافیتش ........بازتاب عکس خـــودم را میبینم ...!!! ----سری جدید اس ام اس عاشقان
عاشقانه
متن عاشقانه جدید
جملات عاشقانه
متن عاشقانه کوتاه
متن عاشقانه شاد
متن عاشقانه برای عشقم
متن عاشقانه بلند
متن عاشقانه دو نفره
متن عاشقانه کوتاه و جذاب
جملات عاشقانه ناب
جملات عاشقانه جدید
متن عاشقانه زیبا
اس ام اس عاشقانه
نوشته های عاشقانه
متنهای عاشقانه
جمله عاشقانه
پیامک عاشقانه
مطالب عاشقانه
متن جدید عاشقانه برای همسر
متن بلند عاشقانه برای همسر
جملات و متن های عاشقانه زیبا
جملات ناب عاشقانه به همسر
مطالب عاشقانه و جالب برای پر
حلول ماه مبارک رمضان،مبااااااااارک
ختمِ سوره ی حمد جهتِ دفعِ بلا و دشمن ، و رسیدن به حاجات و خواسته ها .
از روزِ شنبه ( اوّلِ ماهِ مبـارک رمضان ) به این ترتیب شروع کنید :
۱- شنبه 70 بار
۲- یکشنبه 60 بار
۳- دوشنبه 50 بار
۴-سه شنبه 40 بار
۵- چهارشنبه 30 بار
۶- پنج شنبه 20 بار
۷- روز جمعه 10 بار
حاجت روا ان شاالله....
امروز میخوام بهتون یه پیج اینستاگرام شکست عشقی و عاشقانه و دپ و خلاصه ته تهه همه پیج ها رو معرفی کنم بهتون .
اگه دنبال کلیپ های عاشقانه و فاز سنگین هستید
یا عکس پروفایل و استوری عاشقانه میخواید
یا دنبال مطالب عاشقانه هستی پی زیر رو فالو کن
https://www.instagram.com/ax.porf

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام
امروز میخوام بهتون یه پیج اینستاگرام شکست عشقی و عاشقانه و دپ و خلاصه ته تهه همه پیج ها رو معرفی کنم بهتون .
https://instagram.com/delii.gram

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام
در این مطلب جملات و متن های عاشقانه ۲۰۱۹ را برای همسر و عشق آماده کرده ایم با فرستادن این متن های زیبای عاشقانه و جملات رمانتیک می توانید لحظات خوبی را برای عشق خود رقم بزنید.

تـو دلیل لبخندهای مـن هستی
اگر مـن هم دلیل لبخندهای تـو هستم
پس هرگز از خندیدن دست بر ندار
متن عاشقانه
ادامه مطلب
سلام دوستان عزیزم در سایت زیر شما می توانید روزانه جدید ترین آهنگ های عاشقانه را ببینید، کافیست به ادرس این سایت سر زده و اهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید و هر اهنگی که دلتان خواست دانلود کنید. 
دانلود آهنگ عاشقانه
آهنگ های عاشقانه بسیار زیبا و شنیدنی هستند و می تواند شما را به حال و هوایی بسیار عاشقانه و رمانتیک منتقل کنند، اتفاقا کم نیستند خوانندگان صاحب سبک و خوش صدایی که روزانه آهنگ های عاشقانه زیادی را در فضای مجازی پخش می کنند. رسان
https://www.instagram.com/ax.porf

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام
دیشب هم بارون زد، مثل امروز. رفتم زیرش، صورتم رو گرفتم رو به آسمون، انقدر به جدیدترین آلبوم موردعلاقه‌ام گوش کردم که از موهام مثل آسمون آب چکید. وقتی برگشتم و رفتم زیر پتو و شروع کردم به دیدن انیمه عاشقانه، شبیه خامه وارفته بودم. امروز هم قبل رفتن به تأتر استرس داشتم ولی بعدش پر از حس خوب رهایی بودم. تجربه تنهایی رفتن عالی بود و اصلا ازش پشیمون نیستم. برگشتنه باز بارون اومد، نم برداشتم و به آلبوم جدید مورد علاقه‌ام لبخند زدم. اینجوری دوروزه
خسته ام، خیلی..
.
.
.
" فردا سراغ من، بیایک روزِ، زیبا سراغ من، بیا
امروز از هم گسستم اگهبال و پر شکستم وبه پرتگاه غم رسیده گام‌های من"
.
.
.
«دست میزنمپا میزنمدل رو به دریا میزنمگاهی به پسگاهی به پیشگاهی هم درجا میزنم"
.
.
.
" آدم بدون غم، نمیشهراه بی پیچ‌و‌خم، نمیشهآرزوی کم، نداریمآرزو که کم، نمیشه"
امروز روزِ رشت بود. رشت رو به چند دلیل دوست دارم. مهم‌ترین اتفاق‌های مهم‌ترین دوران زندگی‌م (یعنی دوران دانشجویی) توی این شهر برام رخ داد. آشنایی با آدم‌های مهمی که هنوز هم آدم‌های مهم زندگی‌م‌اند تو کافه‌های این شهر اتفاق افتاد. عشق، نفرت، خنده، اشک و حس‌های متنوع و متناقضی رو توی این شهر تجربه کردم. و گمان کنم هیچ شهری توی ایران نتونه جاش رو بگیره. هیچ شهری نیست که بوی کباب و ماهی و بارون و دریا و هزار عطر دیگه رو یجا داشته باشه. چنین شه
https://instagram.com/delii.gram

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام
دوستانِ عزیزم، درگیرِ یک مسئله ی کاری هستم و با توجه به پیام های شما و انتظارِ شما عزیزانم جهت انتشارِ قسمتِ سومِ سری نوشته های (من تا به امروز)، خودم رو موظف دونستم که اعلام کنم، تنها به دلیلِ اینکه چند روزی درگیرِ مسئله ی کاری هستم، وقت نکردم قسمتِ سوم رو پست کنم ولی خب مطمئنا تا 2 الی 3 روزِ آینده منتشر می کنم. خوشحالم که اینقدر مخاطب جذبِ این سری نوشته ها شده.
باز هم به بزرگی خودتون بنده رو ببخشید که دیر شده.
ممنون 
نه کسی منتظر است، 
نه کسی چشم به راه، 
نه خیال گذر از کوچه‌ی ما دارد ماه!
بین عاشق شدن و مرگ مگر 
فرقی هست؟
وقتی از عشق نصیبی نبری غیر از آه...!

پیامک عاشقانه 

عجب جوش و خروشی بود عشقت
خراب باده نوشی بود عشقت
بهشتم را به سیبی داد بر باد
عجب آدم فروشی بود عشقت 

اس ام اس های عاشقانه

چون دوستت دارم راهی پیدا خواهم کرد تا نور زندگی تو باشم،حتی در تاریک ترین و دلگیرترین حال خود باشم...

پیام عاشقانه

اگر متوجه مقصودم نمى شوى بیا با هم سکوت کنی
متن آهنگ ای وای حمید هیراد
یه چالِ روی گونه ، دو ابروی کمونت
دلم رو میکِشونه ، روزِ وصالمونه
آره روزِ وصالمونه
عشقی که بینمونه ، آره مالِ هر دومونه
میگذره این زمونه ، عشقِ فقط میمونه
عشقِ فقط میمونه
ای وای ای وایِ من ، دلبر زیبایِ من
ادامه مطلب
——–| ارائه شده توسط وبسایت متن عاشقانه |—–—

رابطه‌های نصفه و نیمه
نقطه‌ی پایان‌های گذاشته نشده
عاشق‌ های سابقی که امروز دوستِ معمولی‌ اند و
دوست‌های معمولیِ امروز که شاید یک روزی زوج عاشقی بشوند....
و بلاتکلیفی‌هایی که دامنِ چند رابطه و چندین نفر را میگیرد
ادامه مطلب
هر چی بیشتر به پاییز نزدیک میشیم، بیشتر دلم واسه ناکجا تنگ میشه. 
هر روز بیشتر از روزِ قبل.
و هر روز بیشتر از روزِ قبل روی ناخودآگاهی که ازش بی اطلاعم تاثیر میزاره. 
دو سه شبه خوابِ اون شهرِ عجیب و سرماشو خیابونای غریبشو کافه‌های دوست‌داشتنیشو میبینم. 
و هر از گاهی هم با سجاد میشینیم و یکی دو ساعت از اون روزا حرف میزنیم، و میشه ساعت 6 صبح و یک ساعت هم تو جام غلت میزنم و فکرِ روزهای رفته و بعدشم یه خوابِ به درد نخور.
ای بابا. 
این شهرِ گُه آخر روح

قاعدتن بعد از نمازِ صبح کِ خوابت نَبَرد باید بنشینی دعا بخوانی یا قرآن تلاوت کنی تا از سفره ی پهن شده ی روزی خورده نانی برای روزِ پیشِ رو عایدت شود؛
 امروز سحر را اما نشستم بِ گوش دادنِ سازِ تهمورسِ پور ناظری؛
چشم هایت را کِ ببندی در پشت پلک هایت می بینی کِ در لا بِ لای صدای بالِ فرشتگان کِ از دامانشان نقره می پاشند سحر هنگام بر روی سرِ گنجشک های ذکر گو، صدای ساز تمامِ ذراتِ عالم را بِ رقص در آورده است، رقصی سِحر آمیز و نیمه روشن...!و هنگامی کِ
روزهای سرد افسرده‌کننده‌اند. چون مجبورت می‌کنند به درون خودت برگردی، یک گوشه کِز کنی و تنها باشی. 
از روزهای سرد متنفرم. از تمام روزهای سردی که اتفاقات دشوار زندگی‌م توشون افتاده متنفرم. از امروز.  
× لطفاً دعا کنید برای مادرم. 
گروه های عاشقانه تلگرام 
بهترین گروه های عاشقانه تلگرام
گروه چت عاشقانه
گروه گپ عاشقانه
لینک گروه های عاشقانه تلگرام
با سلام گروه های عاشقانه تلگرام راه اندازی شد که می توانید به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.
گروه های عاشقانه زیادی موجود هستند.
برای عصویت در گروه عاشقانه های تلگرام
سایت لینکدونی تل را جست و جو کنید.

امروز صبح یک دستگاه اتوبوس مسیر تهران_گنبد به دره سقوط کرده و ٢٠ هموطن کشته شده اند. عرضِ تسلیت.
دیروز هواپیما. روز قبلش حادثه ی کرمان. روز قبلش شهادت سردارِ دلها. 
و امروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و آغاز دهه اول فاطمیه و سالگرد قیام خونین مردم قُم.
تسلیت.تسلیت. تسلیت.
+البته که خدا روزی رسانه ولی 175 روز از 365 روزِ کار ما به خاطر ماه مبارک رمضان و ماه های محرم و صفر و دو دهه ی ایّام فاطمیه و حدودا 15 روز هم شهادت ائمه اطهار (ع) و 14-15 خردا
دانلود سریال عاشقانه ۲ : سریال عاشقانه در فصل اول خود یکی از بهترین سریال های ژانر عاشقانه در نمایش خانگی شد و طرفداران بسیار زیادی را از آن خود کرد.کارگردانی این سریال به عهده منوچهر هادی و تهیه کنندگی این مجموعه نیز به عهده هومن کبیری است.
خلاصه داستان سریال عاشقانه فصل دوم
داستان سریال عاشقانه در فصل دوم ادامه همان فصل اول است…
بازیگران سریال عاشقانه فصل ۲
محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، فرزاد فرزین ، بهاره کیان افشار
 دانلود میکس آهنگ های عاشقانه کوتاه و شاد جدید صوتی mp3 سال 2020 - 99
بهترین میکس عاشقانه کوتاه جدید 2020
برای این مطلب در وبلاگ یک موزیک پرطرفدارترین و زیباترین میکس عاشقانه شاد ، میکس عاشقانه شاد غمگین ایرانی به صورت گلچین شده با لینک مستقیم اماده دانلود می باشد
دانلود میکس عاشقانه غمگین
#میکس عاشقانه و غمگین ژاپنی (اسیر عشقت شدم) با کیفیت عالی · کامبیزصبا .... میکس عاشقانه بسیار زیبا با آهنگ غمگین ایرانی ❤/ دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند.
ادامه م
امروز یک شنبه‌ست و بازم نرفتم. الان یک ماه و یک روزه که اینجائم. فک کنم فردا برم.
صب شهر کار داشتم و آژانس صدا زدم که برم. دانشگاهمون تو شهرکه و به جز ترمِ یک، بقیه ی ایامِ اینجا رو شهرک زندگی کردیم. فاصله ی شهرک تا شهر تقریبا 8-9 کیلومتره.
وسط راهم به شهر که بودم، حس کردم یه چیزی غیرطبیعیه. نگا کردم دیدم جوراب پامه با دمپایی! کفشمو واکس زده بودم ولی فراموش کرده بودم بپوشم. عجب. لباس های نسبتاً رسمی، با دمپایی، به سمتِ مرکزِ شهر. البته جورابامو در آ
دانلود گلچین اهنگ های عاشقانه در یک فایل زیپ بصورت یکجا
 گلچین اهنگ های عاشقانه بصورت یکجا
برای علاقمندان ترانه های عاشقانه وبلاگ یک موزیک گلچینی از بهترین و پرطرفدارترین اهنگ های عاشقانه را اماده کرده که با مراجعه به اخر این مطلب و کلیک بر روی لینک دانلود این مجموعه بی نظیر را دریافت کنید
بیشتر اثار هنرمندان در عرصه موسقی موضوعی عاشقانه دارد و بر اساس عشق اهنگ و ترانه های زیادی با سبک های مختلف ساخته شده است
سایت های موزیک زیادی در سراسر
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
امروز مثل چی به خاطر دیروز پشیمون بودم... از خدا شرمندم....دیروز با وجود اینکه حضورش رو توی تک تک لحظاتم احساس کردم اما وقتی رسیدم خوابگاه کارهایی کردم که اصلا دلم نمیخواد به یاد بیارم.
امروز هم دیر رسیدم سر کلاس و بچه ها در پیرامون ازدواج مدرن و سنتی مباحثه داشتن
من به هیچکدوم از این دو شیوه اعتقادی ندارم بلکه شیوه ی خودم رو برای زمانی که احیانا خواستم ازدواج کنم می پسندم اونم تلفیقی از این دوتاست یه ازدواج عاقلانه بعدا عاشقانه
امروز کلا عمو
بوسه های عاشقانه در تخت خواب از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
لب_گرفتن hashtag on Instagram • Photos and Videos
▶ 1 00
Nov 17 2016
597 Likes 4 Comments on Instagram “ kiss کلیپ عاشقانه پیشاپیش شب جمعتون خوب ”. ▶ 4 07
Aug 6 2016
اصن دلم آهنگ بزارم واسه دنبال کننده هام یه موزیک ویدیوی هندی از کانالم حذف شد دیروز الانم عصبانیم ینی.
ادامه مطلب
خب، امروز 2 شنبه، 1 مهر ماهِ سالِ 98...
اولا که ورودِ پاییز رو تبریک میگم :)
امروز به شدددت روزِ پیچیده ای بود.
فکر کنین برنامه ای که به ما دادن، با برنامه ی کلاس کنکور هامون متفاوته!
یه سری از بچه ها کلاس کنکورِِ مدرسه رو میریم و یه سری نه...
همین باعثِ دردسر شده.
مثلا امروز زنگ آخر حسابانِ کنکوری داشتیم. ولی تو برنامه بود مدیریت خانواده :/
بعد منم نه جزوه برده بودم نه تکالیفشو...
خلاصه که خیلی ضایع بود.
به همین منوال، برای فردا 2 زنگ گسسته و هندسه داری
مرور خاطرات گذشته همیشه حس عجیبی برایم به ارمغان آورده احساسی از جنس ابرهای باران زای پاییزی که وقتی بر سر سبزه زاران می رسند دیگر توان مقاومت ندارند و فرو میریزند
امروز از آن قسمت از قصه عشقم برایت گفتم که نمیدانستی یا کمتر میدانستی حالا تو تمامش را میدانی از ابتدا تا انتهای شورانگیزی که همچنان ادامه دارد
خوبست فرصتش دست داد از ابتدایش هم برایت نوشتم حالا اگر روزی نباشم قصه عاشقانه مان بی سر و ته نیست
مراقب خودت باش و همیشه یادت باشد زنی د
دانلود قسمت 8 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 9 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 10 سریال دل
به خودم قول دادم از امروز
شاعری دست و پا شکسته شوم
آن قَدَر از تو شعر بِنویسم
تا از این حال زهر، خسته شوم

به خودم قول دادم از امروز
می روم تا که هر چه بادا باد....
ما ندیدیم روز خوش اما
خانه ی عاشقیتان آباد
#حمید_رفایی 
#شاعرانه
@hamidrefaeipoem
می‌گفت: با این عاشقانه هایی که تو مینویسی، کسی نشناسدت، فکر می‌کند حتما یکی را زیر سر داری!
می‌گویم: فقط کمی ذوق می‌طلبد تا عزیزی را که میدانی با او کامل میشوی و ابدیتت با او رقم می‌خورد، نیامده، ندیده و نشناخته دوست بداری و برایش عاشقانه بنویسی. 
دانلود قسمت 5 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
دانلود قسمت 6 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 7 سریال دل
قصه از کجا شروع شد؟
لیلا هم نمی دانست. وقتی به شروعِ ماجرا فکر می کرد، بوی گل بابونه و عطر یاس در مغزش می پیچید. همین. هر چقدر بیشتر فکر می کرد، کمتر یادش می آمد. دلش می خواست یکبار برای اولین و آخرین بار، همه ی ماجرا را، از اول تا همین حالا، یادش می آمد و می نوشت. شاید سرنخی، راه روشنی برای آینده دستش را می گرفت. شاید که دیگر خطا نمی رفت. چرا یادش نمی آمد؟ چرا نمی دانست آن لحظه یی که همه چیز برایش رنگ و بوی دیگری گرفت، کدام است؟ نکند برای او، لحظه ن

به ادامه مطلب بروید ...

عکس های عاشقانه
عکس های احساسی
عکس های رمانتیک
عکس های رومانتیک
عکس عاشقانه
عکس احساسی
عکس رمانتیک
عکس رومانتیک
عکس های عاشقانه از لحظات تنهایی
عکس های احساسی از لحظات تنهایی
عکس های لحظات تنهایی
عکس های تنهایی
عشق
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
می خواستم بگویم
چـه اندازه دوستت دارم
اما برای بیانش
واژه‌های مناسبی پیدا نمی کنم
متن عاشقانه 1398 برای همسرم با عکس

مـن بین خودم و تـو
صمیمیت بسیار زیادی احساس میکنم
درست از همان دیدار اول
این یعنی مـا باهم در زندگی
زوج موفقی را نیز تشکیل خواهیم داد

امروز مـن بسیار از تـو دورم
ولی قلبم و شور و اشتیاقم
باتو و در کنار توست، امروز و برای همیشه
تولدت مبارک، عشقم

مـن هرگز بـه تـو آسیب نخواهم زد
چون تـو قلب مـن هستی
اگر بـه تـو
عکس های خفن عاشقانه
عکس های خفن عکس های خفن عاشقانه عکس های خفن تلگرام عکس های خفن خنده دار عکس های خفن بازیگران عکس های خفن فیسبوکی عکس های خفن برای پروفایل تلگرام عکس های خفن دخترانه عکس های عاشقانه

عکس های خفن عاشقانه دو نفره
گاهی به خاطرشماندن را تحمل کنرفتن از دست همه برمی آید
زیباترین عکس های خفن پروفایل عاشقانه
و درخت هم شوی...مندارکوبی میشوم که هفتادوسه بار در دقیقهتو را میبوسد!
متن های دونفره احساسی
همیشه نمی شود زد به بی خیالیو گفت
دانلود قسمت 18 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
مادرم بسیار عجیب است!

بعد از 34 سال زندگی مشترک
هنوز هم عاشقانه باباجانمان را راهی سفر می‌کند.
چند روز پیش که بابا عازم سفر بود شنیدم که می‌گفت:
"کاش من چمدانت بودم!"
اگر معنای این جمله دوستت دارم نیست، پس چیست؟
|asooka|
دیشب سه و پنجاه دقیقه آرام بیدارم کرد و گفت:
"بابا که نیست، حس نمی‌کنی خانه گرگ شده و می‌خواهد ما را ببلعد؟"

من مطمئنم درون زنی که امروز چشم به راه است؛شاعره ای زندگی می‌کند که شعرهایش چاپ نشده اند،فقط همین!
عکس های عاشقانه
.

عکس های عاشقانه متن دار

دنیا هم که از آن تو باشد
تا زمانى که درون قلب یک زن جایى نداشته باشى
تا درون آوازهاى عاشقانه زنى زندگى نکنى
و سهمى از دلشوره هاى زنى نداشته باشى
فقیرترین مردى
عکس عاشقانه متن دار
تنها رفتن در این جاده
در این جاده سرد و بی انتها
بدون کوله باری از عشق
بدون تو
دشوار است
ومن تنها تر از همیشه
بیشتر بخوانید:  عکس نوشته الـهام بخـش برای زنـدگی
خاطره های یاد تو بر دوشم سنگینی می کند
می دانم که نخواهی آمد
اما م
عکس های عاشقانه
.

عکس های عاشقانه متن دار

دنیا هم که از آن تو باشد
تا زمانى که درون قلب یک زن جایى نداشته باشى
تا درون آوازهاى عاشقانه زنى زندگى نکنى
و سهمى از دلشوره هاى زنى نداشته باشى
فقیرترین مردى
عکس عاشقانه متن دار
تنها رفتن در این جاده
در این جاده سرد و بی انتها
بدون کوله باری از عشق
بدون تو
دشوار است
ومن تنها تر از همیشه
بیشتر بخوانید:  عکس نوشته الـهام بخـش برای زنـدگی
خاطره های یاد تو بر دوشم سنگینی می کند
می دانم که نخواهی آمد
اما م
دانلود رایگان فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم
دانلود بمب یک عاشقانه کیفیت عالی 1080p
تیزر رسمی فیلم بمب یک عاشقانه
لینک دانلود قرار داده شد

موضوع فیلم :  فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه قصه با حال و هوای موشک باران تهران در سال 1366 روایت می شود. در این فیلم به زندگی یک خانواده در دهه 60 و زمان جنگ می‌پردازد.
ادامه مطلب
گاهی فکر میکنم مگر میشود
خدایِ این زیبایی ها
درد به بنده هایش بدهد؟
به تنگ آورد روزگار را؟
بعد میبینم  چقدر ما
دست به دامنِ هرچه میشویم
جز خدا...
و بعد فکر میکنم
چقدر خدایِ این زیبایی ها
ما را عاشقانه دوست دارد
که رهایمان نمیکند
نمیرود...
فکرش را بکنید
کسی را عاشقانه دوست دارید،
زندگی‌تان را به پایش گذاشته اید
عاشقانه او را می پرستید
و او عاشقانه دیگری را!
درد دارد نه؟
ما
عجیب خدایی داریم
عجیب عاشقمان است
عجیب کم لطفی میکنیم ما...
«عاشق، روزها و شب‌های هفته و ماه و سال را به حال خویش رها نمی‌کند.عاشق شبیه نمی‌سازد.عاشق دمادم چیزی را نو می‌کند؛ چیزی حتی بسیار بسیار کوچک را.»
«
- عسل! برایت یک عاشقانه‌ی آرام ساخته‌ام؛ یک انشای ساده‌ی مدرسه‌ای. خسته نیستی که بشنوی؟
+ خسته‌ام؛ اما چرا نمی‌شود یک عاشقانه‌ی آرام را وقت خستگی شنید؟
»
[ یک عاشقانه‌ی آرام - نادر ابراهیمی ]
من یک رگ بی خیالی دارم که محدود زمان هایی می آید سراغم؛ روزهای مهم، روزهایی که تصمیم توی اون روز سرنوشت سازه دعا دعا میکنم که روزِ رگ بی خیالی م نباشد که بخواهم بدون فکر، بدون در نظر گرفتن تمام تلاش هایم تسلیم شوم و بکشم زیر همه چیز و از آینده اش نترسم.
دروغ چرا؟ اگر تو رودرواسی خودم نمونده بودم هیچ نمینوشتم, اعصابم به هم ریخته تر از این حرفاست و توی سرم بعد از چند روز مداوم مهمونداری, اون هم از نوع زیادی که چند روز پشت سر هم میمونند پر از صدا و هیاهوست.
البته الان در سکوت و خنکا نشستم و مینویسم ولی خب هیچ از خشمم کم نمیکنه.
میتونم صبر کنم تا صبح بشه, که فردا صبح من دختری هستم با ماگ قهوه در دست و با لبخند ژکوند, درحالیکه ضد آفتابش رو میزنه به فایلهای صوتی دکتر شیری گوش میده, سر راه پیراشکی و شیرک
در زیباترین عاشقانه های جهانهمیشه "قلب"یک زن در میان است!زن اگر نباشد  پرنده ی شعر در شاخه های دفتر هیچ شاعری پر نمی زند...❣

عاشقانه هایم را بخوان و بدان؛دوست داشـتن،نه عقل میشناسد،و نه منطق ..فقطیکـ "مـن" میخواهد،و یکـ "تــو" ...

❤️❤️❤️

همه چیز ؛از یک دوست داشتن ِساده شروع شد!تو گفتی:”دوستت دارم”و من تا عشقتا بی نهایتتا خدا پرواز کردم....❤️
❤️

و گاهی قشنگ ترین ترانه ی جهان،همان ترانه ای ستکه تو با مداد رنگی چشم های قش
جدید ترین عکس عاشقانه 2020

مجموعه ای کامل از بهترین های عکس عاشقانه پروفایل ، عکس پروفایل عاشقانه جدید و عکس پروفایل دونفره ، عکس نوشته برای شما دوستان در این مطلب جمع آوری کرده ایم.
عکس نوشته پروفایل امروزه بسیار پرطرفدار شده است.خیلی ها دوست دارند احساس قلبی و حرف دل خودشون را با عکس پروفایل بزنند.
امیدواریم که عکس های جمع آوری شده مورد توجه و رضایت شما دوستان قرار بگیرد.
عکس های زیبا رابطه پدر و دختر

هر دختری فکر می کند پدرش خوش تیپ ترین است.

پدر و دختر

پدر از خورشید قوی تر است

اما حتی گاهی پدر به حمایت دخترش احتیاج دارد

هیچ کاری نیست که یک پدر نتواند برای دخترش بیاموزد و انجام دهد

عکس های زیبا از پدر و دختر

تصاویر زیبا از عشق و علاقه پدرها به دخترانشان

تصاویر عاشقانه پدر و دختر

پدر و دختر

عکس های زیبا از پدر و دختر

بامزه ترین پدر و دختر

تصاویر زیبا از عشق و علاقه پدر و دختر

عکس عا
اومدم با کلی ذوق برا مامانم اهنگ عاشقانه گذاشتم و با صدا رسا میگم "آهنگ های عاشقانه را از ما بخواهید." بعد یکم گوش کرد گف اینو صبح شنیدم :/ دختر فلانی سر کار گذاشته بود گوش کردیم و تعریف کرد تو تولدش گذاشته :( 
+یادم نمیاد تو تولدم هیچ وقت آهنگ گذاشته باشم(همینقدر ساده زیست) فقط همیشه بابام تولدم یادش بوده و همیشه و همیشه برام کادو خریده ؛) 
خورد تو ذوقم گفتم خب پس دیگه "آهنگهای عاشقانه را از ما نخواهید برید از دخترا همکاراتون بخواهید ":( بعدم قطعش
کتاب «هفتاد سال عاشقانه » به قلم محمد مختاری منتشر شد. محمد مختاری در این کتاب به گزینشی «مثلثی» روی آورده است که اضلاع آن عبارتند از:
حد عام قابل‌قبول،
قدرت نمایندگی شعر از سوی شاعر
و نظر شخصی گردآورنده.

عاشقانه‌های همه گرایش‌های شعر معاصر در این کتاب منعکس شده است و به همین اعتبار، این کتاب مخاطب را با سیمایی کمابیش جامع از شعر عاشقانه معاصر آشنا می‌کند. مختاری در مقاله مفصل «ذهنیت غنایی معاصر» که در آغاز کتاب آمده کوشیده است روش کار
#معرفی_کتاب ..داستان یک عاشقانه آرام روایتی است از قبل از انقلاب سال 57. شخصیت اصلی این رمان گیله مرد معلمی است که علاوه بر تدریس فعالیت های سیاسی زیادی انجام می دهد.او در یکی از سفرهای خود با دختر زیبایی به نام عسل ازدواج می کند و شروع عاشقانه آرام پس از این واقعه شکل می گیرد.__________با ۵ درصد تخفیف اعضا و ارسال رایگان
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
11/11 هزار و سیصد و نود و هشت.
20 روز دیگر اعزام به خدمتم و درونِ پادگان افتادم.
30 روزِ دیگه 24 سالگیم رو تموم میکنم: به این معنی که میشه 24 سال و یک روزم. همیشه گیج میشم سرِ سن. پس توضیحاتِ تکمیلی نیاز بود.
دیشب یکی از وبلاگای قدیمیمو خوندم. یه مطلبیش نظرمو جلب کرد. یادم نبود نظرم راجع به مرگ چیه داخل 16-17 سالگی. و دیدم که اونموقع هم نظری مشابهِ الان داشتم: نابودیِ ابدی، پیوستن به عدم برای همیشه.
این کرونا جدیداً ترسناک شده. امیدوارم به خیر بگذره و نمیری
بمب؛ یک عاشقانه فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان
معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف ، پیمان معادی و مانی حقیقی محصول سال
۱۳۹۶ است. فیلمنامه فیلم «بمب، یک عاشقانه» جایزه بهترین فیلمنامه را از
جشنواره آسیا پاسیفیک در سال ۱۳۹۳ دریافت کرده‌است.
ادامه مطلب
دانلود سریال دل
سریال نمایش خانگی دل، به نقل از سایت دانلود سریال دل ، سریال ایرانی جدید به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی می باشد که چهره های سرشناس سینما در این سریال حضور دارند. سریال دل به نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان اثری پربازیگر است که در ژانر عاشقانه و دنباله مسیر فصل دوم سریال عاشقانه برای عرضه در شبکه نمایش خانگی در 28 قسمت تولید شده است، سریال دل به دلیل دارا بودن ژانر درام و عاشقانه یکی از سریال های پر بازدی
جملات رمانتیک و احساسی
زیباترین و جدیدترین متن های رمانتیک عاشقانه و خاص برای ابراز عشق و گفتن دوستت دارم به همسر و عشق زندگی
تو جهان مرا به حرکت وا می داری، بدون تو من وجود ندارمدوستت دارم همسر عزیزم
می خوام در آغوشت بگیرم تا تپش همزمان قلبمون رو حس کنم همسر دوست داشتنی من
در فکر منی، حالا و برای همیشه
امروز در حالی که از همه چیز و همه کس به تنگ آمده بودم؛ با رفیق جان رفتیم سر قرار همیشگی!!
آخرین روز پاییز....
یک قطعه از بهشت...
یک قطعه کم است ... اصلا خودِ خودِ خودِ بهشت...
آن جا اتفاقاتی افتاد که خدا آمد نزدیک ما دو نفر...
 +رفیق جان معتقد است که بعضی چیزها را نباید تعریف کرد و... من هم به احترام او صحبتی از آنچه امروز رخ داد، نمی کنم.
+خدایا شکرت چه پاییزی شد امسال عاشقانه... دلبرانه... شروعش با پیاده روی اربعین... پایانش با زیارت پرچم ارباب... خدایا شکرت.
امروز میتونستیم یه دیدارِ دیگه رو رقم بزنیم و تو نیومدی . امروز میتونست چهارمین دفعه ای باشه که همو میبینیم ، میشد بعد از یکماه دیداری تازه کنیم که تو نیومدی . اما اگر قراره الان نیای و به جاش حوالیِ روزِ تولدم بیای ، من راضی‌ام به این ندیدن . که میدونم اونموقع هم بهانه کم نمیاری برای نیومدنت . مثلِ همین دفعه و امتحاناتت . دلم برای زیر چشمی پاییدنامون تنگ شده لاکردار ! واسه اون چشای خوشرنگت ، اون تیپی که به معرکه ترین شکل ممکن جذاب‌ترینت میکنه
بزرگترین کانال عاشقانه لب بازی لب خوری.
عشق بازی
تًاًبًعً ًقًوًاًنًیًنً ًجًهًوًرًیً ًاًسًلًاًمًیً ًاًیًرًاًنً
گیف عاشقانهلب خوری
عکس عاشقانه
آهنگ عاشقانه
همه چیازاده اینجا
#خوبی_یک_کانال
 به گیفهای قشنگه #کانال_ما⤵
@linkdonasli
ارسال سوژه:↙↙↙⤵
تبادل هم میزنیم↙پیام بدین⤵⤵⤵⤵
@tele_canal
جهت عضویت رو عکس کلیک کنید⤵⤵⤵⤵⤵
در این قسمت مجموعه شعر و اشعار دلتنگی عاشقانه و احساسی را گردآوری کرده ایم. این اشعار کوتاه و بلند دلتنگ شدن برای عشق بیانگر حس دوری شما از یار است.
مجموعه اشعار دلتنگی عاشقی زیبا
دلتنگی حالتی از فرد عاشق است که با حس غمگینی و ملامت ممکن ایجاد شود. این دلتنگی برخاسته از دلایل مختلفی مانند عاشقی و دوری از معشوق است. در ادامه اشعار زیبا با مضمون دلتنگی را می خوانید.
شعر دلتنگی عاشقانه یار
در دل دردیست از تو پنهان که مپرستنگ آمده چندان دلم از جا
امروز روزِ سبک کردن سیستم از هر چیز اضافی بود، عکس، فیلم، برنامه و آهنگ! همین طور که به عکس ها نگاه می کردم، یا با دکمه Delete جواب رد به سینه اونها می زدم و یا با دکمه سمت راست می رفتم سراغ عکس بعدی! یه سری از تصاویر، تصاویری بودن که به هر نحوی سال های گذشته ازشون خاطره داشتم، حالا یا تصویر زمینه بودن، یا کسی برام فرستاده بود و یا روایتگر یه خاطره بود و یا حتّی تصاویر شخصی بود که دیگه نیازی به بودن اونها احساس نمی کردم و اون جذّابیت سال های قبل رو ب
عکس نوشته و جملات عاشقانه زیبا با متن های احساسی
هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که یک نفر احساست رو بفهمهبدون اینکه بخوای به زور بهش حالی کنی . . .
متن کوتاه عاشقانه و زیبا برای همسر
هنوز هم وقتی باران می آیدتنم را به قطرات باران می سپارممی گویند باران رساناستشاید دستهای من را هم به دستهای تو برساند
زندگی باغی است که با عشق باقی استمشغول دل باش نه دل مشغولبشتر غصه های ما از قصه های خیالی ماستپس بدان ا گر فرهاد باشی همه چیز شرین است.

جلوی آیینه
هر دو خوب میدانیم در سکانس آخر،عاقبتمان نگاه های سردیست از جنس زمستان سال گذشته ! باید دستت را بفشارم و بگویم " بدرود" !! و برویم به امان خدا ...  زنانه شیر میشوم !! میبوسمت ... بی آنکه مجال بیابی میبوسمت ... فیلمنامه را به روی من نیاور ! هزار بار خواندمش ... اما میبوسمت !! پیش از آنکه لب به اعتراض باز کنی کارگردان میگوید : کات ! انگار او هم میداند این پایان چقدر به تن ما می آید ! ... این " ناگهانی " من پایان قصه میشود ! و پس از سالها هنوز ما را با همین عاشقانه ی
چشم بارون زده دیشب به هوای تو نخوابیددل افسون شده ی من غیر تو هیچی نپرسیدوقتی تو بودی کنارم می پریدم تا تو ابرارفتیو رفته از اینجا انگاری صد ساله خورشیدمن یه شاعر ، تو بهانم تویی شعر عاشقانه امشعری که میشه نوشتش با یه دنیا شور و اممیدکاش تو این بغض شبونه توی این دنیا بمونهغم دوریت باز کنارم تا بشه یک کمی خوابیدحسن ناظم ۹۷/۹/۱۰
امروزه در تلگرام استیکرها نقش بسزایی رو دارند
و با تنوع و گوناگونی که دارند بیشتر کاربران را راضی کرده است
امروز ما در رسانه درهم برهم استیکر عاشقانه براتون آماده کردیم، 
که به راحتی با کلیک بر روی لینک زیر آن را ذخیره کنید
کلیک جهت مشاهده و ذخیره کردن استیکر
دوستان عزیز میتوانید علاوه بر لینک بالا با عضو شدن در کانال تلگرام
ما استیکر رو ذخیره کنید و مارو حمایت کنید. 
✍ مرحومِ حق شناس این چله را از آیت الله بروجردی آموخته بود و میگفت هر کس چله را با آداب و شرایطش انجام دهد استجابتِ دعایش رد خور ندارد. البته اگر مواظبت بر ترکِ گناه نباشد، هیچ تضمینی برای اثرگذاریِ چله وجود ندارد.
➕ حتی اگر حاجت، به خیر و صلاحمان نباشد به شکلی ما را متوجه خواهند کرد و با این وجود اگر اصرار بر حاجت داشته باشیم، حاجتمان را خواهند داد اما امکان دارد عوارضِ ماورائی به همراه داشته باشد.
روشِ چله1. الله اکبر (صد بار)2. قرائتِ لعن + س
تمامِ راه
فکر اتصال اندیشه ی آب به آینه بودم.
صحبتِ تو
نشناختنِ سر از پا بود،
من فکرِ فردای هنوز نیامده بودم!
قرار بود لباس های زمستانی ام
دست های تو باشند؛
باران زد و باد ریخت بر سرم خاکِ حنجره ها را،
قرار عاشقانه ی آب و آینه را،
من بهم زده بودم!چقدر به سنگ ها اعتماد هست؟
آیا هست؟!
کِنار هم، من هفت - سنگ را چیده بودم!

/.///-/
دلتنگم... دلم تنگ شده برای عاشقانه نویسی... کاش کسی عاشقانه می نوشت... کاش نوشته ای مرا به وجد می آورد... کاش تپش قلب می گرفتم برای خواندن متنی... دلم عاشقی کردن می خواهد در این روزهای اسفند ماه... دلم حال خوش می خواهد... آخرین بار چه موقع گفتم دوستت دارم؟؟؟" دوستت دارم" گفتن یادم رفته است...
هو المحبوب

امروز وقتی پاکت‌نامه‌هایم را باز کردم و شروع به خواندن کردم، احساس کردم یک منِ تهی شده، دارد نوشته‌های یک منِ پر از احساس را میخواند. آن‌قدر کلمات غریبانه و عاشقانه ادا شده بودند که حتی منِ تهی را هم به زانو درآوردند...
ادامه مطلب
در دیاری آشنا
صدای پای زنی را دمادم می شنوم
که صبحدمان
با نوای عاشقانه اش
کوچه هایش را عطرآگین می کند
و شباهنگام
با کلام روح انگیزش پلک های شهر را فرو می بندد...

زنی را می بینم
که نهال عشق رویانده ست بر سیمای شهر...
 زنی که امروز
هشت ماهه شد حضور آبادگرش در این شهر...
زنی ازجنس تلاش
ازجنس محبت
ازجنس عشق...

حضورت در شهر دلم ابدی عزیزم
بسم رب الذی خلقتک و جعل حبک کالهواء فی الرئتی
تو را نه عاشقانه ، نه عاقلانه ،و نه حتی عاجزانه !که تو را عادلانه در آغوش می کشم !عدل مگر نه آن است ،که هر چیز سر جای خودش باشد؟
تا امروز صبح خیلی نگران بودم که چی میشه..چندبار اومدم از دم در رد شدم.. زندگیم رو به مادر مومنین حضرت خدیجه و حضرت زهرا (سلام الله علیهما) سپردم..
نمیدونم زندگی بدون دوست داشتن و عشق چجوری ممکنه..اگر امروز به نتیجه نمی رسیدیم، چطوری می خواستم ادامه بدم و بشم همون آدم سابق..واقع
نمیدانم چرا چشمانم گاهی بی اختیار خیس می شوند
می گویند حساسیت فصلی است
آری من به فصل فصل این دنیای بی تو حساسم . . .

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

خاک پایت بوسه گاهم بود و بس / بر سر راهت نگاهم بود و بس
ای نگاهت تکیه گاه خستگی / عشق تو تنها گناهم بود و بس . . .

ادامه مطلب
مهدی (عج)جان تمام عاشقانه ها و عارفانه هایمان به نام تو مزین است،به وسعت بیکران همه  جمعه هایی که نیامدی،بی تاب دیدن توایم...
اللهم عجل الولیک الفرج
عیدتون مبارک
+دیشب و امروز در حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران به یادتون بودم.
شما هم ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.
دیشب iFilm، سلام بمبئی نشون میداد،چاره ای نداشتم همونجا که داشت آهنگ  "دوری" بنیامین پخش میشد مثل ابر بهار اشک بریزم؛ولی خودم رو به شدت کنترل کردم،جدیدا فهمیدم نه جنبه ی خوندن رمان عاشقانه رو ندارم نه جنبه ی دیدن فیلم عاشقانه !
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 1دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 2دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 3دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 4دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 5دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 6دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 7دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 8دانلود با کیفیت بالا
دانلود عکس پروفایل عاشقانه 9دانلود با کیفیت بالا

ﺩﺧــﺘــﺮﻡ ﺍﻣــﺮﻭﺯ ﺑــﺮﺍ ﺗــﻮ ﻣـــ ﻧــﻮــﺴـﻢ .
ﺳـﺎﻟـﻬــﺎ بعد که ﺑـﺰﺭ ﺷـﺪ….ﻗـﺪ ﺸـﺪ….ﺧـﺎﻧــﻮﻡ ﺷـﺪ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣـــ ﺧـــﻮﺍﻫــــﺪ….
ﺗــﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ـﺴــﺮﻫــﺎ ﻣﺤﻠﻪ ﻭ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻭ
ﺩﺍﻧﺸﺎﻩ ﺩﻭﺭ ﻨﻢ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣـــ ﺧــﻮﺍﻫــﺪ ﻧــــﺬﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺧــﺎﻧﻪ ﺑــﺮﻭﻥ
ﺑـــــﺮﻭ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣــ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻧـ ﺁﻓـﺘــﺎﺏ ﺭﺍ ﻓـﻘﻂ ﺩﺭ ﺣـﺎﻁ
ﺧـﺎﻧﻪ ﺑﺒـﻨ….
ﺩﺧــﺘــﺮﻡ ﻣـــ ﺩﺍﻧﻢ ﺍﺯ ﻣـﻦ ﻣـﺘـﻨــﻔــﺮ ﻣـ
با سلام، خسته نباشید
میخواستم بدونم در دوران نامزدی و روابط عاشقانه (نه جنسی) چه نوع بازی هایی انجام داده اید که به نوعی غیر مستقیم ابراز علاقه به طرف مقابل باشد؟
یک مثال میزنم تا شاید متوجه منظور من بشوید؛
یک بازی بامزه ای که امتحانش کردم بدین شکل بود که چند کلمه بی ربط نوشته می شد مثلا ده تا کلمه که ربطی به هم نداشتند. اما اولین حرف کلمات رو وقتی میذاشتی کنار هم می شد مثلا جمله دوستت دارم. این طور بازی های بامزه اگر می شناسید یا خودتان امتحان
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
نام کتاب: یک عاشقانه خاموش
نام نویسنده: نازنین براتی ـــ کاربرنودوهشتیا
ژانر: عاشقانه،درام
خلاصه:مرگ، فقط با مردن اتفاق نمی افتد!
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها