نتایج جستجو برای عبارت :

همه جــــا هستی.

همه جــــا هستی

در نوشـــــــــــــــته هایم

در خیــــــــــــــــــــــــــــــــالم

در دنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایم

تنها جایی  که  باید باشی  و ندارمت ، کـــــــنارم است

مهم نیست که تـــو با من چه میکنی

بیا ببین “برای تو” من با خـــــودم چه میکنم

کاش می شــــد " فقــ ــط " ، تو را داشته باشــــم

خدا هـــــی بپرسد : خوب ، دیگر چه ؟؟!

من بگویــــــــــم : هیچ ،

هـــــمین کافیــــــست
گفتی لب تر کن تا دنیا را به پایت بریزم
حالا من چشم تر کردم
می آیی ؟

همه میگویند چشمانش رنگارنگ است
اما من میگویم چشمانش عسلی ست
نه برای رنگش
"چون شیرینترین خاطراتم در چشمانش بود"

ایســــتاده امـــــ
بگــــذار ســـــرنوشـــت راهـــــش را بـــــرود...!
مــــــــــــن،
همیــــن جــــا،
کنــــار قــــولــهایــت،
درســـــت روبــــروی دوســــت داشتـــنت
و در عمــــق نبودنــــت،
محــــکم ایستــــاده ام...!

تراشکـــــــار ماهـــــــری شده

هتل لوکس
خـــدمـــات هتـــل یکــــی از حیـــاتـــی‎تـــرین بخــــش‌هـــای هتل لوکس استمـــهمانان هتــــل‌هـــای لـــوکس دوســـت دارنـــد شـــناخـــته شـــونــــد و مورد تــــوجه قــــرار بـــگیرنــــد. بــــهتر اســــت کــــارکـــــنان هـــتل ، نــــام مســـافران را بــــدانــــند و بـــا آن‌ها احــــوال‌پــــرســـی کــــنند.
مســــئول نــــظافــــت هـــــتل هــــیچ وقــــت نـــــباید وســــایـــل شــــخصی مســـــاف

هتل لوکس
خـــدمـــات هتـــل یکــــی از حیـــاتـــی‎تـــرین بخــــش‌هـــای هتل لوکس استمـــهمانان هتــــل‌هـــای لـــوکس دوســـت دارنـــد شـــناخـــته شـــونــــد و مورد تــــوجه قــــرار بـــگیرنــــد. بــــهتر اســــت کــــارکـــــنان هـــتل ، نــــام مســـافران را بــــدانــــند و بـــا آن‌ها احــــوال‌پــــرســـی کــــنند.
مســــئول نــــظافــــت هـــــتل هــــیچ وقــــت نـــــباید وســــایـــل شــــخصی مســـــاف

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

هتل لوکس

هتل لوکس
غزل شمارهٔ ۲۳                    چـون خـون نـخـسـپـد خسروا چشمم کجا خسپد مها          کـز چـشـم مـن دریـای خـون جوشان شد از جور و جفا          گــر لـب فـروبـنـدم کـنـون جـانـم بـه جـوش آیـد درون          ور بـــر ســـرش آبـــی زنـــم بـــر ســـر زنــد او جــوش را          مـــعـــذور دارم خـــلـــق را گـــر مـــنـــکـــرنـــد از عــشــق مــا          اه لــیــک خــود مــعــذور را کــی بــاشــد اقـبـال و سـنـا          از جــوش
هتل لوکس
هتل لوکس
مــــعرفی بهــــتریــــن هتل هــــای لوکس بــــا امــــکانــــاتی بـــی نظــــیر شــــامــــل رستــــوران بــــا غــــذاهــــای عـــــالی و بــــهتریــــن اراعــــه خـــــدمـــات از جــــمله اینـــــترنــــت پــــر سرعــــت بــــا مــــجوز رسمــــی از کــــشور تـــــرکــــیه ( اســــتانـــــبول )

در شــــهرهــــای تــــرکیــــه تــــقریبـــــا هیـــــچ محــــله‌ای بــــدون قهــــوه‌خــــانــــه نیــ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها